niedziela, 8 czerwca 2014

Jaki krem przeciwzmarszczkowy wybrać?

Ecollagen Oriflame

Przychodzi taki moment w życiu każdej kobiety, kiedy zaczynamy dostrzegać na swojej twarzy pierwsze zmarszczki. Na początku nie jest to powód do paniki, ale z czasem zaczyna do nas dochodzić myśl, że bez powrotnie starzejemy się. Nie jedna z nas jest wtedy w stanie słono zapłacić za to, aby odzyskać swoją młodość, spowolnić jak najbardziej oznaki naszej "dojrzałości".

Dlatego też już zawczasu powinniśmy zadbać o swój wygląd, w szczególności o miejsca, które najszybciej zdradzają nasz wiek i postarzają nas. Czy zawsze jest tak, że im droższy produkt tym lepszy? Zdecydowanie nie. Mam na to świetny dowód...Otóż w laboratorium Oriflame "stanęli na głowie" produkując krem ecollagen. I udowodnili, że cena nie powinna być wyznacznikiem przy zakupie kosmetyków.

W wyniku niezależnych testów klinicznych, które przeprowadzono na 31 kobietach przez 12 tygodni, udowodniono że krem ecollagen jest lepszy o 11% od prezentowanego kremu Lancome, który można kupić w większości drogerii. Ceny nie ma co komentować.


Zestaw kosmetyków ecollagen Oriflame
Oczywiście nie jest to jeden produkt - to cała seria. To bestseller nie od dziś, ciągle doskonalony tak, aby dawał jak największe efekty.

Dlaczego produkty te są tak dobre? Powstające zmarszczki np. na twarzy są rezultatem zmniejszania się gęstości skóry. Kolagen jest podstawowym białkiem, który nadaje kształt i elastyczność skórze. Niestety, gdy się starzejemy, włókna kolagenowe zanikają. Więc musimy pomagać w odtwarzaniu kolagenu naszej skórze. Dotychczas najlepszym sposobem na to są komórki macierzyste roślin, zawarte w produktach serii ecollagen.

Na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Powinnyśmy pamiętać, że należy dbać o naszą cerę już od momentu dorastania. Myślę, że odpowiedni wiek, aby zacząć stosować bardziej profesjonalne kremy tj. przeciwzmarszczkowe to ok 30 lat, nawet jeśli nasza skóra wygląda wyjątkowo młodo, a tego w takim wieku można tylko pozazdrościć.