O mnie

Anna Maria Galant
Nazywam się Anna Maria Galant.

Jestem osobą na co dzień radosną, pełną energii, pozytywnie nastawioną do życia i świata. Uwielbiam to co robię, czyli kontakt z ludźmi, wśród nich jestem w swoim żywiole. Ogromną satysfakcję daje mi spełnianie celów jakie sobie stawiam i podnoszenie poprzeczki coraz wyżej. Napędzają mnie spotkania, na których aż kipi od przepływu energii oraz moja pasja, którą dzielę z mężem – podróże motocyklowe. I te krótkie i te długie. Choć większość osób powie, że należę raczej do osób gadatliwych to wnętrze mojego kasku sprawia, że mogę milczeć przez długie kilometry wpatrując się tylko w uciekający pod kołami asfalt.

Prospekting Anna Maria Galant
dwie moje kobiety

Z wykształcenia jestem inżynierem ochrony środowiska wodnego i rybactwa śródlądowego. Ale w swoim zawodzie nie pracuję. Obecnie rozwijam swój biznes w oparciu o współpracę z firmą Oriflame Sweden. Zapewne część z Was pomyślało sobie teraz, że biegam z katalogiem i sprzedaję ;-) Tak, takie są stereotypy. Nie jest to odpowiednie miejsce do omawiania świetnego planu marketingowego jaki realizuję, ale z każdym zainteresowanym tym tematem chętnie porozmawiam, gdyż współpracę taką może podjąć każdy. O zasadach biznesu na jakim od wielu lat opiera się firma Oriflame możesz poczytać w mojej zakładce „Mój biznes”.
Oriflame Anna Maria Galant

W chwili obecnej jestem Niezależnym Dyrektorem Oriflame i współpracuję oraz opiekuję się grupą kilkudziesięciu osób, którym pomagam na każdym etapie ich rozwoju w tym biznesie. Jeśli chcesz być jedną z nich odezwij się do mnie, nie ważne w jakiej części Polski aktualnie się znajdujesz.

Pozdrawiam wszystkich.

              


Napisz do mnie: