Mój biznes

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Biznes w Oriflame

Trafiliście na mojego bloga do zakładki "Mój Biznes" lecz zanim zapoznasz się z tą najważniejszą dla mnie treścią, warto sprawdzić kim jestem. Zapraszam więc do strony „o mnie”, gdzie przybliżę Wam moją osobę.


Bardzo się cieszę, że dotychczasowa kariera zawodowa w różnych firmach nie była dla mnie zadowalająca i szukałam innych rozwiązań. Gdyż teraz mogę robić to co lubię, kiedy i jak chcę. Współpracuję z osobami, które tak samo jak i ja, chcą zmienić swoje życie i mieć je dla siebie. Zapytasz jak?

Spis treści

Mieć życie dla siebie


Ile Ty w ciągu całego przeciętnego dnia masz życia dla siebie? Na ogół przez kilka godzin śpisz, przygotowujesz się do pracy, pracujesz, wracasz do domu, zajmujesz się codziennymi obowiązkami, przygotowujesz do dnia jutrzejszego.

Zmień życie dzięki OriflameA gdzie czas dla siebie? Jeśli zostaje nam 1-2 h dziennie to i tak jest świetnie. Ale co w tym czasie robisz? Czy korzystasz z tego czasu?

Czy masz takie uczucie rano, że nie masz w ogóle ochoty jechać do pracy? Widzieć się z szefem i znosić jego humory? Myślisz czasami co będzie z Tobą za kilkanaście lat? Czy zdajesz sobie z tego sprawę, że najlepsze lata przepracowujemy? Czas kiedy powinniśmy się cieszyć z życia przeznaczamy na pracę licząc na to, że na starość będziemy mogli się utrzymać. Czy musi tak być?

2/3 emerytów żyjących w ubóstwie to Kobiety. Jak pokazuje życie mężczyźni wcześniej umierają. To przykre, więc nie powinniśmy czekać, tylko brać sprawy w swoje ręce, żeby zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczną przyszłość!

Jeśli już teraz masz nadwyżki finansowe i inwestujesz je w nieruchomości czy papiery wartościowe, lub jesteś właścicielem dużego biznesu, który przynosi Ci bardzo wysokie dochody to Twoja przyszłość jest zabezpieczona.

Dochodowa praca nie na etacie
 Jednak statystyki pokazują, że większość pracujących osób albo pracuje na etacie, albo jest właścicielem małego biznesu.


Osoby samozatrudnione pracują na swoją markę i swoje nazwisko, lecz nie jest to łatwa praca. Praktycznie nigdy się nie kończy. Największy zapał i motywację musi mieć właściciel. Jeśli zabraknie go w firmie, to dochód przestanie płynąć, więc o urlopie raczej się zapomina. Reszta ludzi (ok. 80% ) to osoby pracujące dla kogoś. Dlatego też wszystkie szkoły przygotowują właśnie do takiej pracy. Pracy w korporacji. Jednak każdego roku na całym świecie znika ok. 1 mln miejsc pracy. A umowa o pracę nie daje żadnej gwarancji. Potrafią znikać całe branże.

Kraków praca

Załóżmy, że masz dobrze płatną pracę. Jednak czy jesteś z niej zadowolony? Czy lubisz to jak Twój szef jest Twoim „dyrygentem”? To on mówi Ci co i jak masz robić, kiedy masz przychodzić do pracy, za jakie zarobki. To on również decyduje kiedy Cię z niej zwolnić. Nie mówiąc o tym, czy pozwoli wziąć Ci urlop wtedy, gdy będzie Ci on potrzebny. Niestety tutaj czas jest wymieniany na pieniądze. Żeby więcej zarabiać trzeba dłużej pracować.

Jak to zmienić? Musisz przestać być pracownikiem, a zostać przedsiębiorcą.
Pewnie zastanawiasz się, jak można pracować dla siebie, bez ustalonych godzin pracy. Praca ta nie może wymagać od Ciebie inwestycji finansowych, można się jej w łatwy sposób nauczyć. Jest wolna od ryzyka i szybko zaowocuje profitami finansowymi.

Jak osiągnąć dochód pasywnyNajbogatsi ludzie na świecie budują sieci: restauracji, stacji benzynowych, dyskontów odzieżowych. Więc musiałby być to biznes związany z siecią. Chyba zgodzisz się ze mną, że lepiej zarabiać 1% z pracy 100 ludzi, niż 100% z pracy swojej własnej?


Tak właśnie wygląda moja praca i szczerze ją polecam. Pracuję w marketingu sieciowym, z ang. Muli Level Marketing (MLM). W tej pracy można zyskać nieprzeciętne dochody inwestując tylko swój czas. Wyjaśnię na czym polega taka praca.

Marketing wielopoziomowy 


to nic innego jak transport produktów od producenta do konsumenta pomijając całą logistykę, wszystkich pośredników, sklepy, hurtownie oraz … reklamę produktów.
Tutaj łącznikiem jest klubowicz – osoba, która podpisała wniosek o przyjęcie do klubu i bezpośrednio od producenta w cenach handlowych może zamawiać produkty. Cały marketing jest po stronie Klubowiczów, którzy otrzymują pieniądze za polecanie ich innym.

Praca bez wkładu finansowego dla każdego

Najlepiej tutaj działa ustna rekomendacja, gdyż prędzej kupimy to co poleca nam kolega czy koleżanka niż reklama na bilbordzie. Najważniejsze jest to, że produkt musi być doskonały. Gdyż w marketingu sieciowym klient musi być z niego zadowolony. Nie chcemy aby kupił go tylko raz. Ale żeby wrócił do nas i chciał więcej oraz polecał go innym.

Na co dzień ciągle coś polecamy: film w kinie, samochód jakim jeździmy czy nowe buty, które zakupiliśmy. Jednak za to nikt nam nie płaci. Firmy z branży MLM dzielą się z prowizją, od wszystkich tych, którzy dokonali zakupu z Twojego polecenia. Jeśli zadowoleni klienci przekażą rekomendacje swoim znajomym i Ci również dokonają zakupu to firma również ich wynagrodzi, ale nie zapomni o Tobie.

Multi Level Marketing MLM
Za każdym razem, jeśli ktoś z Twojej sieci dokona zakupu produktu, to firma podzieli się z Tobą zyskiem.

Przystępujesz więc do członkostwa w firmie MLM, która dostarcza Ci produktów, których używasz i potrzebujesz. Składasz zamówienie przez internet lub telefon i otrzymujesz przesyłkę. Polecasz i rekomendujesz produkty wśród swoich znajomych, którzy również je stosują. A Ty otrzymujesz za to pieniądze.