Rejestracja do Oriflame

Jeśli chcesz dołączyć do Klubu Oriflame, wypełnij poniższy formularz:Przed rejestracją do Klubu Oriflame wiedz, że:
  • ✓ to Ty decydujesz kiedy i jak duże zamówienia robisz (wymagane jest tylko pierwsze zamówienie w katalogu, w którym się rejestrujesz, na dowolną kwotę w celu aktywacji Twojego konta),
  • ✓ rejestrując się w Klubie otrzymujesz możliwość korzystania ze sklepu internetowego Oriflame,
  • ✓ w każdej chwili możesz zrezygnować z członkostwa bez żadnych kosztów.

Jak zarejestrować się?


Oriflame Kraków
Powyżej znajduje się formularz rejestracyjny do Klubu Oriflame. Wszystkie dane są wymagane przez firmę Oriflame Sp. z o.o. Sama rejestracja jest bezpłatna, do pierwszego zamówienia będzie dołączona jednokrotna opłata aktywacyjna w wysokości 4,90 zł. Po zakończeniu rejestracji otrzymasz e-maila zwrotnego od firmy Oriflame z danymi logowania do strony oriflame.pl i wnioskiem w załączniku. Będziesz już wtedy mógł/mogła złożyć swoje pierwsze zamówienie z 20% stałą zniżką na wszystkie produkty.

Co w przypadku gdy nie mam ukończone 18 lat?


Jeśli masz ukończone 16 lat, ale jeszcze nie jesteś pełnoletni/a to jest możliwość zapisania się do Klubu Oriflame, ale tylko za zgodą rodziców, którą będą musieli podpisać. W takim przypadku proszę wypełnij formularz rejestracji, a w polu Uwagi wpisz, że nie masz ukończone 18 lat. Przed aktywacją konta skontaktuję się z Tobą z prośbą o przesłanie mi podpisanej zgody.

Dane przekazywane w formularzu zabezpieczone są polityką prywatności serwisu annagalant.blogspot.com,

Nie możesz się zarejestrować? Napisz do mnie.

Dodatkowe informacje:
  • z każdego produktu zyskujesz 20% jego ceny katalogowej. Kwota ta będzie odliczona od Twojego zamówienia
  • opłata za aktywację konta jest jednorazowa i wynosi 4,90zł. Jest ona doliczana do pierwszego zamówienia
  • kosmetyki można zamawiać na kilka sposobów: za pomocą strony oriflame.pl logując się swoimi danymi, dzwoniąc na infolinię (022) 458 03 00, lub w punktach Oriflame
  • możesz zapłacić za przesyłkę bezpośrednio kurierowi, ale istnieje też możliwość odroczenia terminu płatności do 14 dni (wypełniając formularz w formie papierowej)
  • termin realizacji zamówienia to przeważnie 2-3 dni robocze