Klub Oriflame

Klientka czy Konsultantka?

Wszystko zależy jaką drogę obierzesz. Wstępując do Klubu Oriflmane jako Klientka, w takim przypadku dokonujesz zakupów taniej dla siebie. To Ty decydujesz o ilości i częstotliwości zamawiania.

Sklep Oriflame dla Klientów - wejdź, wybierz produkt, zamów na dowolny adres.

Natomiast jako Konsultantka kupujesz taniej o 20% jak w katalogu, dzięki temu możesz zarobić sprzedając kosmetyki w cenie katalogowej. 

Czy to jedyna możliwość zarobku? Oczywiście, że NIE. Należy postawić sobie pytanie czego potrzebujesz. Mieć kosmetyki za darmo, czy potraktować pracę w Oriflame jako dodatkowe źródło dochodu. A możliwości rozwoju i Twojej kariery zależne są tylko od Ciebie. 

Dostawa oraz koszty opłat za przesyłkę

Wszystko zależy od tego jaki wybierzemy sposób dostawy. Możemy zdecydować się na:
Struktura opłat Oriflame- kurier - możesz otrzymać paczkę z kosmetykami na adres domowy, otrzymasz ją w ciągu 2-3 dni roboczych
- odbiór w paczkomacie - zostaniesz poinformowany o dostarczeniu paczki do paczkomatu e-mailem oraz smsem. Twoje zamówienie będzie dostarczone w ciągu 2-3 dni
- odbiór w Filii - jeśli złożyłeś zamówienie do godz. 13.00 to możesz odebrać je następnego dnia. W przypadku gdy będzie to po godzinie 13.00 należy odebrać je za 2 dni. Wyjątek stanowi filia Warszawa (więcej informacji u swojego konsultanta)
- odbiór w Oddziale - składając zamówienie w kasie oddziału Oriflame Katowice czekasz tylko 15 min, a Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru
- odbiór w Biurze Regionalnym - możesz odebrać swoje zamówienie zgodnie z harmonogramem dostaw danego Biura Regionalnego
- zamówienie grupowe - składając zamówienie od 300 PP - dostawa gratis, od 0 do 299 PP do faktury pilota zostanie doliczona opłata za dostawę w wysokości 17,90 zł

Zrealizowane zamówienie należy odebrać w ciągu 7 dni roboczych od daty dostarczenia go do wskazanej placówki Oriflame. Pamiętaj że konto Konsultanta zostanie obciążone opłatą w kwocie 20 zł w każdym przypadku nieuzasadnionego nieodebrania zamówionych produktów. 

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się ze mną.

Co to są punkty PP i co dzięki nim możemy mieć?

Punkty Premiowe (PP) - każdy produkt w katalogu jak i w ofercie poza katalogowej ma przypisaną liczbę punktów premiowych. To właśnie dzięki punktom możemy wziąć udział np. w programie Bonus dla Urody.
Zbierając punkty możesz odebrać atrakcyjne nagrody z 3 poziomów - Brąz, Srebro i Złoto. W nowym programie Oriflame sama decydujesz jakie nagrody otrzymasz za zrealizowanie zamówień o wartości min. 100, 200 lub 300 PP. 

Wymiana punktów w Oriflame na nagrody


Co jeszcze dają nam punkty PP? 
- 100 PP zwalnia Cię z opłaty za przesyłkę kosmetyków, nie zależnie od tego gdzie zamawiasz
- to dzięki Punktom Premiowym masz szansę piąć się po drabinach sukcesu w Oriflame, co obrazuje poniższy rysunek:

Wynagrodzenia finansowe w Oriflame

Jeśli wzbudziło to Twoją ciekawość, skontaktuj się ze mną!

Plan marketingowy jest prosty. Pracuję z osobami, które chcą czegoś więcej od życia, których "gniecie" obecna praca, lub szukają pomysłu na zwiększenie domowego budżetu. 

Nie trać czasu i Ty, zapytaj mnie co musisz zrobić aby to zrealizować :-)