niedziela, 15 czerwca 2014

Czy zadbany facet to zniewieściały facet?

W ostatnim czasie media piętnują zniewieścienie facetów. Począwszy od stylu ubierania się, rodzaju fryzury, a skończywszy na makijażu. Ale dlaczego dbający o swój wygląd mężczyzna postrzegany jest jako tzw. „baba”? Nie wiem jak Wy kobiety, ale ja inaczej widzę prawdziwego faceta jak przeciętny mężczyzna.

Seria Glacier od OriflameKtóra z Nas chciałaby przytulić się do osoby, która chodzi już 3 dzień w tej samej koszuli, pachnie
przedwczorajszym piwem, fryzjera nie widział od kilku miesięcy, a zarost goli od czasu do czasu, kiedy z wizytą wprasza się jego mamusia? To ma być prawdziwy mężczyzna? Jeśli kobieta nie wyczyści mu butów po nocnej imprezie w ogródku z kolegami, nie wyprasuje koszuli, która wygląda jakby została wyciągnięta z kosza na pranie, na dodatek z plamą po sosie od spagetti, to jest on gotów nawet pójść tak do kościoła.

Zapewne mężczyzna, który jest na etapie poszukiwania tej drugiej ładniejszej :-) połowy, wie jak dbać o siebie. Wie jak pokazać, że jest zdrowy, wysportowany, nie zapomina o codziennym dbaniu o swój wygląd i nikt nie mówi tu o co weekendowej wizycie u kosmetyczki czy robieniu manicure. Niestety w dużej mierze mężczyzna po ślubie postanawia zapuścić długą brodę, do tego mięsień piwny i chodzić gdzie się da w naciągniętym podkoszulku.

Męskie kosmetyki Ultimate od OriflameA wystarczy tak nie wiele, aby nie tylko swoim wyglądem zadowolić swoją wybrankę życia, używając codziennie żelu do pielęgnacji twarzy i ciała, balsamu po goleniu, który po usunięciu zarostu odmłodzi go o kilka lat. I oczywiście najważniejsze – wody toaletowej, która po jednym wąchnięciu powie Ci jak dzisiaj nastawiony jest do świata, doda mu pewności i niestety sprawi, że każda kobieta przechodząca na chodniku poczuje pokusę obejrzenia się za nim. Często mówi się o tym, aby Panowie nie zapominali o kwiatach dla kobiety i kupowali je bez okazji, ale myślę, że zdecydowanie więcej pań wolałoby na dzień dobry pocałować delikatną, pachnącą męską perfumą cerę swojego faceta.


Panowie, maszynki w dłoń i pokażcie, że i w taki sposób potraficie rozpieszczać swoje kobiety :-)