Mój biznes


Marketing sieciowy może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu w celu zwiększenia swojego domowego budżetu. Może być dodatkowym zabezpieczeniem finansowym i buforem pieniężnym na trudne chwile, będąc Twoim dochodem pasywnym. Czyli raz dobrze wykonana praca będzie owocowała przez długi czas profitami finansowymi.

Polecaj i zarabiaj

Produkty, które oferuje firma są potrzebne w każdym domu. Wszyscy używamy kosmetyków do mycia, pielęgnacji czy kupujemy witaminy lub suplementy diety. Ponad to jeśli są świetne jakościowo to osoby, które je kupują ciągle i chętnie po nie wracają . Dlatego też, nawet gdy jesteś na urlopie, czy w okresie ciąży kiedy nie możesz pracować, pieniądze z prowizji od zakupów stale do Ciebie trafiają. Czy to nie cudowne?

Biznes MLM jest szansą dla przeciętnej osoby na osiągnięcie wolności finansowej bez żadnego kapitału początkowego.

Zatem co musisz zrobić? Zgłosić się do osoby, która poleciła Ci tą stronę, aby zapisała Cię do klubu. Jeśli takiej nie masz to napisz lub zadzwoń do mnie. Chętnie pod moim okiem nauczę Cię wszystkiego. Nie jest to żadna umowa cywilno prawna, a jedynie wniosek o przyłączenie do klubu. Należy wnieść jednorazowo opłatę członkowską za aktywację numeru klubowicza w wysokości 4,90zł, czyli koszt kawy w kawiarni. Po rejestracji możesz natychmiast zacząć zarabiać. Czas i tempo pracy ustalasz sama.

Uczciwy biznes

Jedno musisz wiedzieć. To nie praca w korporacji, gdzie każdy martwi się o swoją posadę i patrzy wilkiem na Ciebie. Tutaj osobie, która znajduje się w Twojej górnej linii zależy bardzo na tym, abyś jak najszybciej osiągnęła wysokie wyniki i będzie Cię wspierała radą, pomocą i swoją wiedzą.

Pewnie usłyszycie od niektórych osób pracujących na etacie, że nie chcą zarabiać dla kogoś. A sami przez całe życie to robią. A do tego są wynagradzani możliwie jak najmniejszymi dochodami. Tutaj sytuacja jest diametralnie inna. Osoba która Cię do tego interesu wprowadziła, chce abyś zarabiała jak najwięcej, gdyż ona również otrzyma za tą pracę wynagrodzenie.

Jest to idealne zajęcie dla studentów, matek wychowujących dzieci czy osób, które mają czas po swojej codziennej pracy.

Czyż nie jest to świetna propozycja dla osób starszych, które nie widzą możliwości zarobkowych? Dla osób chorych, niepełnosprawnych, które mają utrudniony start na rynku pracy? Niektórzy mówią, że nie interesuje ich praca która nie jest stała. A czy mają jakikolwiek wpływ na swoją dotychczasową pracę i czy coś od nich zależy? Stały dochód to zdecydowanie coś bardziej pewnego niż stała praca ;-)

Przede wszystkim atmosfera pracy jest wyjątkowa, gdyż to Ty decydujesz z kim chcesz pracować zapraszając ich do Twojego zespołu. Godziny pracy, urlopy, wielkość dochodu – to wszystko zależy tylko od Ciebie.

Jak odnieść sukces w życiuMarketing sieciowy to również rozwój osobisty. Osoby przechodzą tu często nieprawdopodobne przemiany:

- pokonasz tu swoją nieśmiałość, 
- zaczniesz sobie radzić z porażkami,
- nauczysz się przedsiębiorczości, planowania czasu, 
- dowiesz się jak dbać o swoje finanse,
- zobaczysz jak zostać managerem zespołu.

Niestety większość osób nie zdaje sobie sprawy, że istnieje inny sposób na zarabianie niż praca na etacie. Że nie musisz codziennie rano wstawać i jechać do pracy. Że możesz zaplanować sobie swój czas, który chcesz spędzić z rodziną.

Co robił(a)byś teraz, gdybyś miał(a) wystarczającą ilość czasu i pieniędzy? Czy wtedy potrafił(a)byś korzystać z życia? Czas i tak minie, czy będziesz przez ten okres robił(a) coś czy nie.

Jakie są wady takiego biznesu? W pracy najemnej od razu masz ustaloną wypłatę, którą otrzymasz po miesiącu. W MLM praca zaowocuje za pewien czas. Jak długi? Pierwsze finanse mogą przyjść szybko, ale mogą być nie wielkie. Wszystko zależy od Ciebie. Jednak poważne sumy pojawią się po pewnym czasie. Tu najpierw trzeba zbudować zespół, który po pewnym czasie wygeneruje Ci Twój dochód. Najlepsze jest to, że Ty NIE pracujesz ze sztabem ludzi, jedynie z kilkoma najbliższymi, których uczysz jak mają robić to samo co Ty. W ten sposób uczą się duplikacji i już bez Twojej pomocy mogą robić to samo, a Ty cieszysz się z efektów.

Wybór odpowiedniej firmy


Wybór odpowiedniej firmy w MLMJeśli teraz chcesz działać w marketingu sieciowym to musisz stanąć przed decyzją z jaką firmą podjąć współpracę. Niestety w tym wyborze Ci nie pomogę. To co mogę Ci pomóc to polecić Ci firmę z której współpracuję i na której się nie zawiodłam. O stabilnej pozycji na rynku nie tylko Polski, ale 65 krajów na całym świecie, która od lat coraz lepiej sobie radzi. Ma świetne naturalne produkty, dopracowany plan marketingowy, daje prezenty w postaci samochodów i wycieczek zagranicznych dla najlepszych osób. Nie jestem w stanie nawet wszystkiego tu wypisać. Chętnie przedstawię Ci bliżej firmę Oriflame jeśli jesteś zainteresowan(y)a.
Wstecz