poniedziałek, 7 września 2015

Happydisiac - szczęście zamknięte w butelce

Nuty poziomki i egipskiego jaśminu zostały uznane przez konsumentki na całym świecie za zapachy, które wnoszą najwięcej radości w nasze życie. Dokładnie te składniki ma nowa damska woda toaletowa Happydisiac.


Afrodyzjak w zapachu dla kobiet

Woda Happydisiac to pełen optymizmu, kwiatowo-owocowy zapach z zielonymi akordami gruszki, ananasa i jabłoni. To absolutna nowość na te zbliżające się chłodne, jesienne dni.

Sercem zapachu są dojrzewające w słońcu owoce poziomki, który przechodzi w pełen elegancji egipski jaśmin dodając kompozycji uroku i elegancji. W głębi wyrafinowany pełen radości zapach wanilii,  drzewa cedrowego i piżma, który pozostaje na długo.

Woda damska o zapachu poziomekNuty zapachowe:

Nuta głowy:
Ananas, Gruszka Williamsa, Jabłoń Renetta
Nuta serca: 
Owoce poziomki, Egipski jaśmin, Czerwona borówka
Nuta głębi: 
Drzewo cedrowe, Piżmo, Wanilia z Madgaskaru

Twórca zapachu:

Elise Benat i Olivier Cresp przy tworzeniu tego zapachu zainspirowali się kompozycją soczystości dojrzałych w słońcu owoców poziomek, wzmocnionych najbardziej wyrafinowanym egipskim jaśminem. Znana na całym świecie, doskonale rozpoznawana nuta zapachowa wnosi szczęście, dodaje pewności siebie, radości z życia i wolności.

Olivier Cresp - czy to nazwisko coś Wam mówi?

Perfumiarz Oriflame Olivier Cresp
Tak, ten francuski perfumiarz tworzy zapachy dla takich marek jak Dior, Giorgio Armani, Diesel, Paco Rabanne, a nawet dla sławnych ludzi jak Antonio Banderas. Oriflame pokazuje, że nie tylko takie, wyżej wymienione marki mogą pozwolić sobie na stworzenie świetnego zapachu przez światowej sławy perfumiarza.

Czy skojarzenie nazwy Happydisiac z afrodyzjakiem jest przypadkowe? Skądże ;-) Ale o tym musisz przekonać się sama.