piątek, 31 lipca 2015

Męska woda Excite Force - świeży, męski, energetyczny

Właśnie do oferty Oriflame dołączył kolejny nowy, męski zapach. Widać, że również ta grupa osób jest doceniania coraz bardziej przez tę markę kosmetyków. 


męska woda toaletowa w super cenie

Męskie perfumy którym nie oprze się kobietaChyba stereotyp prawdziwego faceta - spoconego, w ponaciąganej koszuli jeszcze z przed tygodnia, siedzącego jak co dzień przed telewizorem z brzuchem tak dużym, że może mu służyć jako podstawka pod talerz - odchodzi do lamusa.

Dla tych, którzy nie tylko wiedzą jak się obchodzić z wodą toaletową, ale często potrzebują nowego, innego zapachu jaki noszą na co dzień. Czy to ze względu na pogodę, samopoczucie, czy rodzaj spotkania.
Rodzina wód Excite powiększa się! Do zapachu jakiego mogliśmy być już przyzwyczajeni dochodzi jego młodszy brat Excite Force. Mocny, świeży, męski i niesamowicie energetyczny zapach. Nie przypadkowo jego premiera przypada na przełom lipca i sierpnia.

Prawdziwy zapach mężczyzny
W jakich składnikach drzemie taka moc?

- melon
- gniecione igły sosnowe
- czarny bursztyn

Soczysta świeżość melona wraz z pobudzającym zapachem gniecionych igieł sosnowych - niesamowita kompozycja, świetne połączenie. Dopełnieniem zapachu jest akord czarnego bursztynu.
Kto jeszcze nie próbował, musi to zrobić jak najszybciej :-)

Zapach oceanu dla facetaCzym różni się od swojego poprzednika?

Excite (niebieski) jest również męski, ale to zapach oceanu. W składzie także znajdziemy melona, ale w połączeniu z bergamotką. Akordy ozonowe łączą się z aromatycznymi nutami herbaty i pobudzają zmysły. A mech i drewno cedrowe dodają naturalności. 

Dwa świetne zapachy dla mężczyznMęski zapach dla prawdziwego mężczyzny

Nie wiem czy też tak macie, ale ja mogłabym się perfumować takimi zapachami mimo, że jestem kobietą :-)