czwartek, 18 czerwca 2015

Nowe zapachy lata Tenderly Promise dla niej i Eclat Homme Sport dla niego!

Z zapachami jest jak z ubiorem, powinien być dopasowany do pory roku i pogody, która panuje na zewnątrz. Tak jak zimą ubieramy grube płaszcze i futra, tak dobieramy do tego cięższe zapachy. Natomiast kiedy idzie lato i chcemy wyglądać i czuć się zwiewnie, poszukujemy lekkich perfum, które będą nas optymistycznie nastrajały.

Tenderly Promise od Oriflame

Marka Oriflame wychodzi nam naprzeciw, dopieszczając nas kolejnymi, cudownymi zapachami na lato :-)

Dla Kobiet powstała woda Tenderly Promise (obietnica miłości). Została stworzona przez francuską perfumiarkę Emilie Coppermann, której inspiracją były wakacyjne zapachy białych kwiatów z dzieciństwa.

W wodzie Tenderly Promise zostały ukryte następujące nuty zapachowe:


Tenderly Promise
- nuta głowy: cytryna, kwiat brzoskwini, pieprz różowy;
- nuta serca: biała lilia, konwalia, biała peonia;
- nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo kaszmirowe, pyłek irysa.

Oprócz tego, że możesz zakupić majestatyczny, nowy, letni zapach dla siebie, to dzięki zakupowi Tenderly Promise dokonujesz jeszcze jednego wielkiego czynu. Wspierasz fundację World Childhood Foundation. Fundację, której honorowym członkiem jest Księżniczka Szwecji Madeleine. Założona została przez Królową Szwecji Sylwię w 1999r. a współzałożyli ją bracia Jochnick - właściciele Oriflame.
Z każdego produktu Tenderly Promise 0,75 euro przeznaczane jest dla fundacji.

Jeśli chcecie przekonać się opinii przypadkowych osób, spotkanych na ulicy, które po raz pierwszy miały możliwość spróbować tego nowego zapachu to zapraszam do obejrzenia filmiku:Oriflame nie zapomniało również o panach :-)


Zapach dla mężczyzny na lato od OriflameZnany perfumiarz Vincent Schaller, który m.in. tworzył zapachy dla Kylie Minoque czy marki Eclat Homme Sport. Zapach stworzony wprost dla charyzmatycznego mężczyzny sukcesu.
Adidas, ulepszył formułę dostępnego już na rynku zapachu Eclat Sport. Tym samym nadając mu nazwę

Ta wspaniała harmonijna kompozycja to zasługa połączenia nut zamszu i orzeźwiającym akordem bergamotki. Podkreślają styl mężczyzny, który chce cieszyć się życiem.

Nowa ulepszona formuła powoduje, że zapach zdecydowanie dłużej utrzymuje się na skórze. Zadbano również o opakowanie, które udowadnia, że w tak pięknym, szlifowanym szkle może skrywać się równie drogocenny zapach.

Eclat Homme Sport od Oriflame


Uwaga!!! 
Nowość: Sklep Oriflame dla klientów!

Jeśli chcesz kupić ten lub dowolny, inny produkt z Oriflame, to już teraz można korzystać ze sklepu internetowego jak klient. Bez logowania, z dostawą bezpośrednio do domu, paczkomat lub kiosk ruchu!

Sklep Oriflame dla Klientów  <<<  Wejdź na stronę, wybierz produkt, zamów w dowolne miejsce.