wtorek, 5 maja 2015

Jak zrobić francuski manicure


Dzisiaj krótki wpis na temat francuskiego manicure

Jak zrobić francuski manicure

Francuski manicure jest idealny dla osób, które nie lubią kolorowych lakierów. Jednocześnie chcą, aby ich paznokcie wyglądały bardzo zdrowo i świetnie pasowały zarówno do biurowego ubioru, jak i nieco luźniejszego stylu po pracy. Bezbarwny kolor paznokci z białymi końcami wygląda zawsze dobrze :-)

Jak uzyskać taki efekt? Wystarczy, że zastosujesz te podstawowe kroki:

krok 1 Namocz dłonie

Pierwszą czynnością jest namoczenie dłoni w miseczce z ciepłą wodą przez kilka minut. Następnie odsłoń skórki oraz spiłuj paznokcie.

krok 2 Baza

Nałóż dwie warstwy bezbarwnej bazy. Drugą nakładaj dopiero po całkowitym wyschnięciu pierwszej.

krok 3 Białe końcówki


Naklej kawałki taśmy na paznokcie w takim miejscu, aby zostawić wąski pasek pomiędzy taśmą, a końcówką paznokcia. Nanieś biały lakier na tą część. Poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Usuń taśmę.

krok 4 Wykończenie

Do wykończenia użyj białej kredki do paznokci, aby wyglądały idealnie. Nakładamy ją od spodu paznokcia. Ostatnia czynność to nałożenie lakieru bezbarwnego na całość. Może być błyszczący lub matowy - wybór zależy tylko od Ciebie.

Prawda że proste? :-)


Nowość: Sklep Oriflame dla klientów!
Jeśli chcesz kupić ten lub dowolny, inny produkt z Oriflame, to już teraz można korzystać ze sklepu internetowego jak klient. Bez logowania, z dostawą bezpośrednio do domu, paczkomat lub kiosk ruchu!

Sklep Oriflame dla Klientów  <<<  Wejdź na stronę, wybierz produkt, zamów w dowolne miejsce.


Pierwszy krok w francuskim manicure
Krok drugi we francuskim manicure
Krok trzeci we francuskim manicure
Krok czwarty we francuskim manicure