wtorek, 19 sierpnia 2014

Wellness by Oriflame

Będzie to pierwszy post poświęcony tematyce zdrowego odżywiania i produktom Wellness.
Pewnie pomyślicie, ale "co ma piernik do wiatraka?" Może część osób z Was zaskoczę, ale marka Oriflame od lat wspiera badania medyczne, które są poświęcone zdrowiu i zdrowemu żywieniu. Firma świetnie zdaje sobie sprawę, że sekret piękna i urody to głównie prawidłowe odżywianie się. Jeszcze tego nie robisz? A powinnaś!

Wellness


Niestety nie mamy wpływu na wszystkie czynniki, które decydują o stanie naszego zdrowia, ale możemy zmienić nasz styl życia, aby być zdrowszym, sprawniejszym, budzić się o świcie z dużą dawką energii i oczywiście żyć dłużej.


Wellness aby być zdrowym
Zdrowie zaczyna się od tego co dostarczasz swojemu organizmowi. Zdrowe, dobrze zbilansowane jedzenie powoduje powstawanie zdrowych komórek, natomiast posiłki ubogie w składniki odżywcze powodują powstawanie słabych komórek i słabą odporność organizmu. Przez co jesteśmy podatni na różnego rodzaju choroby.
Wysokie ciśnienie krwi, cholesterol, nadwaga - to tylko niektóre objawy nieprawidłowego odżywiania. Nasz organizm potrzebuje diety bogatej w witaminy, minerały i składniki odżywcze. Dzienne zapotrzebowanie na te składniki jest tak duże, że przy próbie zaspokojenia ich produktami, które jemy na co dzień przyswoilibyśmy ok. 5500 kcal co w bardzo krótkim czasie spowodowałoby wzrost naszej wagi. Z dnia na dzień ilość składników odżywczych, minerałów w tej samej porcji produktów spada, więc będzie coraz gorzej. Jak więc sobie z tym poradzić?

Zdrowe owoceDo tego wszystkiego nasz organizm potrzebuje jeszcze antyoksydantów, aby bronić zdrowe komórki przed uszkodzeniem. Pomagają one neutralizować proces utleniania i chronią organizm przed atakiem wolnych rodników. Gdzie można znaleźć antyoksydanty?
W warzywach liściastych lub innych kolorowych warzywach i owocach. Można je także dodatkowo dostarczyć naszemu organizmowi przyswajając wysoko jakościowe suplementy diety. To one mają największy wpływ na kondycję naszej skóry, paznokci, włosów i zębów. Jednym z najważniejszych składników jest astaxantyna.

To dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie i aktywnemu trybowi życia możemy cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją fizyczną przez długie lata. Kupujemy kosmetyki, odzież, samochody i wszystko chcemy, aby było wysokiej jakości, a dlaczego nie zadbamy, aby nasze życie było wysokiej jakości?
Życie wysokiej jakości

Oriflame od 14 lat rozwija i udoskonala unikalne suplementy diety i produkty odżywcze. W laboratoriach na południu Szwecji zespołem badawczym kieruje profesor kardiochirurgii, wielki autorytet światowej klasy w dziedzinie przeszczepów płuc i serca Stig Steen.

Wyniki badań klinicznych udowodniły, że produkty Wellness by Oriflame wyróżniają się wyjątkową skutecznością i bezpieczeństwem. Wszystkie są świetnej jakości, wykonane z naturalnych składników, bez dodatku sztucznych barwników czy aromatów !!! Produkty te są świetną alternatywą dla lekarstw, witamin i minerałów powszechnie stosowanych w codziennym życiu.