poniedziałek, 8 maja 2017

SkinPro Oriflame - szczoteczka do oczyszczania twarzy

Elektryczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Od dawna polowaliśmy na ten produkt :-) W zasadzie na jego dobrą cenę! Elektryczna szczoteczka do oczyszczania twarzy SkinPro od długiego czasu pojawia się w ofercie Oriflame. Opinii są bardzo pozytywne, produkt nie psuje się, dziewczyny są zadowolone więc i my postanowiliśmy zapolować na promocję. I właśnie teraz jest!!!Elektryczna szczoteczka do oczyszczania tanio
Standardowa cena tej szczoteczki to 149 zł. jak pojawiała się w promocjach to była za 119 lub 129 zł. Liczyliśmy na to, że jak będzie poniżej 100 zł to ją kupimy. Jednak zakup ten się oddalał i oddalał. W między czasie kupiliśmy taką ręczną szczoteczkę do oczyszczania i już wtedy było widać, a w zasadzie czuć o ile bardziej skóra jest czysta po myciu.

A w obecnym katalogu, ważnym do 22 maja jest w cenie: 49,99 zł przy zakupie dowolnego zestawu do pielęgnacji cery z NovAge.
Są 4 serie produktów NovAge i jest to temat przynajmniej na 4 odrębne posty. Bo są to najbardziej zaawansowane produkty pielęgnacyjne w Oriflame porównywane z dobrymi markami selektywnymi i kremami, które kosztują spooooro więcej!
Niech Was ich cena nie przestrasza, bo są to zestawy składające się z 6 produktów do kompleksowej pielęgnacji i oczyszczania twarzy, który wystarcza na 3 miesiące. Więc dzieląc cenę na 6 produktów i 3 miesięczną kurację zobaczycie jak to jest tanio!
A efekty poczujecie na sobie już po pierwszym użyciu :-)


Tanio urządzenie do oczyszczania twarzyWracając do naszej szczoteczki. Nadarzyła się okazja więc ją kupiliśmy i mamy od kilku dni. A skoro odkąd serie NovAge weszły używamy ich i na pewno nie zmienimy, więc chyba kupimy jeszcze jedną taką szczoteczkę :-)

Co dostajemy za te pieniądze?
- urządzenie
- szczoteczkę do głębokiego oczyszczania
- nakładkę na szczoteczkę
- stojak na szczoteczkę
- etui do przewożenia
- baterie

Tak na marginesie to fajnie, że jest etui podróżne, od razu baterie w zestawie, podstawka ma antypoślizgowe nóżki, a pokrywa na baterie ma gumową uszczelkę czyli wnioskuje że jest wodoodporna.
Najlepsze oczyszczanie twarzy
Ale do rzeczy. Użycie urządzenia po raz pierwszy :-)
Przeczytałem instrukcję (zawsze to robię) i próba. Włożyłem baterie, urządzenie ma 2 prędkości obrotowe - zależy chyba tylko od indywidualnych preferencji użytkującego. Umyłem twarz, nałożyłem na twarz mleczko oczyszczające (używam teraz serii Time Restore NovAge), zwilżyłem szczoteczkę i do dzieła!
W instrukcji znalazłem ilustracje, gdzie pokazana była twarz i jak długo w jakim miejscu powinniśmy to urządzenie trzymać (delikatnie dociśnięte).
Czoło - 20 sek, podbródek 20 sek. policzki po 10 sek.
Urządzenie po 1 minucie samo się wyłączy. Jak zacząłem to było to takie przyjemne, że za szybko czas przeleciał więc włączyłem urządzenie na kolejną minutę :-)

Wymienne końcówki do twarzyW instrukcji była informacja, że używamy 1 minutę dziennie, czyli albo rano, albo wieczorem. Ale pierwsze co zrobiłem rano to chciałem znowu go użyć! A wiecie dlaczego?

Już po samym oczyszczeniu czułem się tak, jakbym pierwszy raz dokładnie umył twarz :-0 szok!
Nie mówiąc o tym jak się szybko krem wchłonął!

Minęły ze 3 dni, a moja żona jeszcze jej nie użyła, a ja już z 4 razy :D
Musimy tylko dokupić dodatkowe szczoteczki, bo chyba bardziej higieniczne jest mieć swoją.
Jak głęboko oczyścić twarzA są 2 rodzaje do normalnego oczyszczania i głębokiego.

W zasadzie to tyle. Takie małe urządzenie, a trochę przyjemności do łazienki wniosło :-)
To tak jakby pierwszy raz użyć szczoteczki elektrycznej do mycia zębów. Na początku tak dziwnie, a potem nikt nie chce do tej ręcznej wrócić :-)

Póki co bardzo polecam ten wynalazek!

Jeśli chcesz go kupić jeszcze w takiej cenie, a nie masz gdzie - to w prawej kolumnie jest telefon do nas (pisz lub dzwoń), albo w zakładce "o mnie" jest formularz kontaktowy. Jak masz dodatkowe pytania to też pisz śmiało!

Ps. Nawet znalazłem filmik jak go używaćUwaga!!! 
Nowość: Sklep Oriflame dla klientów!

Jeśli chcesz kupić ten lub dowolny, inny produkt z Oriflame, to już teraz można korzystać ze sklepu internetowego jak klient. Bez logowania, z dostawą bezpośrednio do domu, paczkomat lub kiosk ruchu!

Sklep Oriflame dla Klientów  <<<  Wejdź na stronę, wybierz produkt, zamów w dowolne miejsce.