poniedziałek, 7 grudnia 2015

Vip Only - karnawałowy zapach zachęcający do zabawy

Vip Only to inspirowana bogatym, elektryzującym światem ekskluzywnych imprez woda perfumowana, która oszałamia zmysły nieuchwytną nutą kwiatów datury. Ten zmysłowy, orientalno-owocowy zapach o silnej nucie wanilii ma moc dawania niezwykłej radości.


Zapach na karnawał

Tutaj kupisz Vip OnlyJak mówi sam twórca zapachu Evelyne Boulanger: "Stworzyłam ten zapach dla kobiet, które uwielbiają się bawić!". Oriflame wysoko postawiło i w tym przypadku poprzeczkę. Gdyż o stworzenie wody perfumowanej idealnej na imprezy poprosiło perfumiarkę, która tworzyła zapachy m.in. dla Armaniego.

Zapach Vip Only zachwyca na początku świeżymi nutami gruszki i granatu, aby potem otoczyć zmysłową, uwodzącą nutą kwiatów datury i elektryzującej kremowej wanilii.

Jeśli lubisz słodkie zapachy to jest to woda stworzona dla Ciebie. Oprócz wody Happydisiac, która również wnosi wiele radości w nasze życie nie ma słodszej wody perfumowanej w całej kolekcji Oriflame.Zapach na Sylwestrową nocTeoretycznie Vip Only jest to siostra wody Vip Night, ale wspólne ze sobą mają tylko opakowanie ;-)
Vip Night została stworzona na szampańską zabawę, bo niektóre okazje są po to, aby zapamiętać je
na dłużej. Akordy szampana uszlachetnionego złotem łączą się z nutami zapachowymi białych kwiatów.
Zapach na podobną okazję, a pachnie zupełnie inaczej.

Flakony Vip Night i Vip Only są niemal identyczne. Różni je kolor wód, gdyż sam flakon jest przezroczysty. Vip Night to kolor szampański (złotawy), natomiast Vip Only przybiera kolor różowawy. Buteleczka łączy w sobie dwa różne style, gdyż nasada to kanciaste kształty kwadratu, a im wyżej tym stają się one bardziej obłe i kończą się sferą. Sama zatyczka to znowu kanciaste kształty sześciościanu.


Nuty zapachowe w Vip Night:
Czym pachnie Vip Only
- nuta głowy: malina, gruszka, granat
- nuta serca: kwiat pomarańczy, kwiat moreli, bieluń
- nuta bazy: paczula, wanilia, nuty drzewne

Ciekawostka:

Tutaj kupisz kosmetyki OriflameDo stworzenia tak barwnej kompozycji zapachu, użyto kwiatów datury, w Polsce zwanej bieluniem. Ma charakterystyczny wygląd z uwagi na olbrzymie, lejkowate kwiaty w kształcie trąbek. Już od pradawnych czasów roślina ta była ceniona i wykorzystywana, gdyż posiada właściwości psychoaktywne. A przy dużych stężeniach może wywoływać halucynacje.
Co ciekawe, jeśli zastosujemy ją w nieodpowiednim stężeniu to może być trująca, a jeśli postąpimy zgodnie z zaleceniem lekarza to bieluń ma właściwości lecznicze!

Jeśli chcesz kupić wodę perfumowaną Vip Only to pisz do mnie!