piątek, 6 listopada 2015

Possess Man - zapach legendarnego Spartakusa

Od roku 2014 wśród perfumowanych wód damskich, nieprzerwanie prym wiedzie Possess. A na moim blogu wpis z wodą Possess osiągnął do dzisiaj największą oglądalność. Można spodziewać się było, że taka popularność tej wody spowoduje, że firma przygotuje coś specjalnego, komponującego się z zapachem Kleopatry, lecz tym razem dla mężczyzn.


Zapach Spartakusa

Stworzony został zapach inspirowany legendarną postacią Spartakusa.

Possess Man to starcie świeżego olejku laurowego i niedojrzałych grejpfrutów z oszałamiającym irysem. Jest to kompozycja oddająca nieposkromionego ducha Spartakusa, stworzona dla mężczyzny, którego przeznaczeniem jest rządzenie światem!

Nuty zapachowe w Possess Man:

Składniki perfumy Possess Mannuta głowy: grejpfrut, kolendra, ananas
nuta serca: liść laurowy, lawenda, kwiat pomarańczy
nuta bazy: korzeń irysa, paczuli, skóra

Possess Man to niesamowita woda w przecudnym flakonie. Wprawdzie nie można jej jeszcze zakupić, ale od kilku dni mój mąż już intensywnie ją testuje ;-) Dostał w prezencie za osiągnięcie kolejnego tytułu w Oriflame i mógł przetestować jeszcze zanim klienci będą pytali przy zakupie.

Possess ManFlakon z Possess ManWoda ta robi furorę. Począwszy od opakowania. Nawiązuje swoją barwą oraz nietypowym sposobem zamykania do Possess. Ciężkie, grube szkło wygięte w charakterystyczny dla Rzymu łuk dodaje
charyzmy. Porównując do innych wód męskich, jako jedyna nie ma zamknięcia, tylko blokadę atomizera.


Warto uprzedzić klientów, aby przypadkiem nie uszkodzili przy pierwszym użyciu ;-)

Perfumy dla mężczyzny na święta
Jak obsługiwać atomizerWyobraźcie sobie, że tak działa na kobiety, że same chcą jej używać!!! Jak na wodę toaletową to zapach trzyma się wyjątkowo długo.

Kto odważył się wrócić do korzeni gladiatorów i spróbował odtworzyć zapach, który towarzyszył temu największemu przywódcy w historii Rzymu? Podobno przed walką na arenie Spartakus i inni gladiatorzy nacierali się olejkiem z liści laurowych. Zapach ten kojarzył się ze zwycięstwem. Po walkach tłum szukał kawałków szat gladiatorów, aby poczuć zapach, który dodawał sił i odwagi w walce.
Jean-Christophe Herault twórca perfum dla OriflameJean-Christophe Herault - tak nazywa się śmiałek, który podjął się wyzwania, które przygotowała firma Oriflame. Jean-Christophe to osoba, która od dziecięcych lat dorastała na tle perfum przy boku ojca. Tworzy perfumy m.in. dla Adidasa czy Karla Lagerfelda.

Najlepsze perfumy dla par


Possess Man to niezwykła oferta pod nadchodzące święta,
szczególnie dobrze prezentuje się zestaw dla niej i dla niego Possess i Possess Man.

Polecam!Uwaga!!! 
Nowość: Sklep Oriflame dla klientów!

Jeśli chcesz kupić ten lub dowolny, inny produkt z Oriflame, to już teraz można korzystać ze sklepu internetowego jak klient. Bez logowania, z dostawą bezpośrednio do domu, paczkomat lub kiosk ruchu!

Sklep Oriflame dla Klientów  <<<  Wejdź na stronę, wybierz produkt, zamów w dowolne miejsce.