sobota, 31 października 2015

Idealne nawilżenie na zimowy sezon

Oliwa z oliwek wykazuje podobieństwo do naturalnego tłuszczu, wydzielanego przez ludzką skórę, dlatego też jest cennym środkiem nawilżającym, zwłaszcza dla suchej skóry.


zestaw kremów z oliwą z oliwek


Oriflame w obecnym katalogu zaskakuje nas zestawem 3 nowych produktów serii Love Nature. Serwując nam tym samym idealne nawilżenie na nadchodzące coraz zimniejsze dni. Seria ta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, a w szczególności do suchej cery.

W skład zestawu wchodzi:

- balsam do ust (kod: 32026) Love Nature
  wzbogacony o naturalną oliwę z oliwek pielęgnuje, odżywia i niweluje przesuszenie skóry,

- kremowe mleczko do twarzy (kod: 32025) Love Nature
  wzbogacony o naturalną oliwę z oliwek pielęgnuje, odżywia i koi suchą skórę,- krem do twarzy z oliwą z oliwek (kod: 32024) Love Nature
 pielęgnuje skórę, odżywia i niweluje uczucie przesuszenia. Pozwala skórze odzyskać promienność,    pozostawiając ją w dobrej kondycji i zdrowym wyglądzie. Świetnie chroni przed czynnikami  zewnętrznymi, szczególnie wiatrem i chłodem. Nadaje miękkości i wygładza skórę.
Krem do twarzy z oliwą z oliwek

Nawilżający balsam do ust z OriflameNa prawdę świetny zestaw. Gdy tylko pojawił się w ofercie postanowiłam przetestować te produkty. Balsam do ust jest ze mną od tamtego dnia w torebce ;-)

Mleczko fajnie usuwa makijaż i nawilża skórę. Ma się wrażenie, że już się krem nałożyło.
Natomiast krem do twarzy mimo, że jest głównie dedykowany do cery suchej to na mojej mieszanej sprawdził się świetnie i mogę go polecić. Skóra robi się po nim delikatna jak pupcia niemowlęcia ;-)
Cała seria ma dosyć przyjemny, niezbyt intensywny zapach oliwek.

Polecam do wypróbowania i przetestowania na sobie.