niedziela, 27 września 2015

Giordani Gold Essenza - pierwsze prawdziwe perfumy od Oriflame

Arcydzieło sztuki perfumeryjnej - Giordani Gold Essenza, które wnosi do Oriflame nowy typ zapachu - PERFUMY- najbardziej skoncentrowana i długotrwała postać zapachu.

O tych perfumach mówi się już od dawna. Mimo, że ich sprzedaż ruszy za kilka dni (29 września 2015r.) to co najmniej od miesiąca hasło Giordani Gold Essenza gości na ustach wielu kobiet w Polsce.
Perfumy jesień 2015
Giordani Gold Essenza będzie najbardziej luksusowym zapachem w całym dorobku Oriflame. 
Do stworzenia tej kreacji zapachu twórca wykorzystał proces ekstrakcji kwiatu pomarańczy. Zmieniając ciśnienie i temperaturę dobrano tak optymalne parametry, dzięki którym uzyskano najpiękniejszą nutę, ukrytą we włoskich kwiatach pomarańczy. 

Włoskie perfumy w dobrej cenie
Miałam już okazję rozkoszować się tym cudownym zapachem ;-)
Zanim jednak go użyłam, zachwyciłam się pięknym opakowaniem, w które zamknięto te perfumy. Ich luksus pokazany jest już w momencie, gdy trzymasz tę piękną buteleczkę Giordani Gold Essenza w dłoni. Wytworny flakon z grubym szkłem, z zamknięciem wykończonym prawdziwym, 24-karatowym złotem nie pozwala przejść koło niej obojętnie. Całość przypomina bursztyn, na którego szczycie w złotym ornamencie, pod szklaną kopułą znajdują się inicjały GG. Tak dobrze leży w dłoni, że po użyciu tych perfum nie chce odstawiać się ich na półkę, lub wkładać do torebki ;-)

Kto jest twórcą tego zapachu?

Fabrice Pellegrin włoski perfumiarzAutorem tych perfum jest urodzony w Grasse, mekce sztuki perfumeryjnej, francuski twórca zapachów Fabrice Pellegrin. To prawdziwy pasjonat. Aktualnie kreuje perfumy dla najbardziej prestiżowych marek na świecie. Jego słynne kreacje to m.in.: Tuscan Soul Vendemmia dla Salvatore Ferragamo oraz Dipthyque Volutes.

„Nasza praca nad wydobywaniem zapachu z kwiatu pomarańczy została wykonana na wyłączność Oriflame. Nuta ta nie zostanie nigdy użyta do stworzenia jakichkolwiek innych perfum.” - Fabrice Pellegrin.

Pellegrin dopracowywał zapach Giordani Gold Essenza chcąc odtworzyć moment i uczucie jakie towarzyszyło mu podczas jednego z porannych spacerów po sycylijskim gaju. Gdzie Fabrice obserwował pierwsze promienie słońca. Tam został zaskoczony falą cudownego aromatu tysiąca kwiatów pomarańczy.

Co kryje się w tej przepięknej buteleczce i dla kogo jest?

CAŁA TY... To luksusowy zapach dla kobiety, która potrafi docenić wytworne rzeczy. 

Piękne nuty perfumPerfumy Giordani Gold Essenza otwierają się iskrzącą bergamotką kalabryjską, cytryną i mandarynką, aby przywołać włoską radość życia. Jednakże sercem tej unikalnej kompozycji, jest nuta Kwiatu Pomarańczy Luxury Essenza, wzbogacona o jaśmin wielkolistny oraz zielony migdał. Nuta żywicy oraz piżma z wyrafinowanym akordem toskańskiego drewna, nadaje zapachowi nieskończenie zmysłowy akcent.

Nuta głowy: kalabryjskie cytrusy, bergamotka, cytryna, mandarynka.
Nuta serca: kwiat pomarańczy luxury essenza, jaśmin, zielone migdały.
Nuta głębi: toskańskie drewno, bursztyn, piżmo. • Na pewno jest to wyjątkowy zapach w kolekcji Oriflame. 
 • Patrząc po zainteresowanych kobietach, które już złożyły zamówienia u mnie na Giordani Gold Essenza wróżę jej spektakularny sukces. 
 • Nosząc go na sobie dodaje dojrzałości, pewności siebie, luksusu i elegancji.
 • Świetnie komponuje się z innymi produktami serii Giordani Gold. 
 • Zapach ten na pewno będzie mi towarzyszył przy długich jesiennych wieczorach. 
 • Wręcz doskonałe na prezent, nawet dla bardzo wymagających Kobiet.

  Nowość: Sklep Oriflame dla klientów!
  Jeśli chcesz kupić ten lub dowolny, inny produkt z Oriflame, to już teraz można korzystać ze sklepu internetowego jak klient. Bez logowania, z dostawą bezpośrednio do domu, paczkomat lub kiosk ruchu!

  Sklep Oriflame dla Klientów  <<<  Wejdź na stronę, wybierz produkt, zamów w dowolne miejsce.