sobota, 11 lipca 2015

Zapach Bogini - charyzmatycznej, ambitnej i pewnej siebie Kobiety

Powstała woda perfumowana, która pozwala stać się domową boginią. To zapach dla Kobiety, która wie czego pragnie, jest ambitna i tak pewna siebie, że widać to nawet w jej oczach. Kolejna odpowiedź marki Oriflame na zapotrzebowanie wśród wód perfumowanych dla Kobiet. Divine Idol. Już została ciepło przyjęta, a jest w dystrybucji dopiero od kilku dni.


Zapach bogini Divine Idol

Jak pachną boginie? 

Divine Idol dla pewnej siebie i charyzmatycznej kobietyJest to zapach kwiatowo - drzewno - szyprowy. Rozpoczyna go woń świeżych mandarynek utożsamiana z podmuchem kobiecości, która jest świetnie zestrojona z porzeczką i nerolą. Kwiatowe akordy należą natomiast do złotego irysa, płatków piwonii i bukietu białych kwiatów.
Natomiast nuta bazy to olej paczuli, piżma i ambry. Takie połączenie nadaje zapachowi tajemniczej
zmysłowości.

Perfumiarz Oriflame Lucas SieuzacKto mógł stworzyć zapach prawdziwej bogini? Oczywiście że mężczyzna. 
Tego wyzwania podjął się perfumiarz Lucas Sieuzac twórca m.in. zapachów dla Playboya. Teraz już wiemy, dlaczego to tego mężczyznę wybrano do arcytrudnego zadania.

Punktem wyjścia Lucasa przy tworzeniu tych perfum, była kobieta, która będzie nosiła ten zapach. Charyzmatyczna i ambitna.
Nowość 2015 woda perfumowanaGłówny składnik Divine Idol - złoty irys w starożytnym Egipcie był symbolem potęgi i majestatu. I do dzisiaj złoty irys jest uznawany za jeden z najszlachetniejszych kwiatów. Jest również symbolem najbardziej prestiżowych francuskich perfum. 

Lucas Sieuzac kieruje się zasadą:
„Wiem, że to brzmi jak banał, ale dla mnie, zapach jest naprawdę zaproszeniem do podróży. Jest to sposób na dzielenie się emocjami z tysiącem różnych ludzi. Każdy z nich inwestuje osobiste wspomnienia w mój zapach czyniąc go wyjątkowym na tysiące sposobów!”

Jest to na pewno mój zapach! :-) Wśród wielu innych, które często mi towarzyszą mam takie dni, gdzie chcę podkreślić swoją pewność siebie. Myślę, że nie jedna kobieta potrzebuje takiego dodatkowego, wewnętrznego sygnału, że może nią być, niczym bogini.

Divine Idol dla kobiet