wtorek, 14 lipca 2015

Świat Disneya i Marvela w kosmetykach

Dzisiaj coś dla najmłodszych :-) Jak sprawić, aby kąpiel i mycie włosów waszych pociech stało się zabawą? Nie wszystkie dzieci to uwielbiają. Jednak żadne dziecko nie odmówi, gdy będzie mogło użyć szamponu, lub mydła wprost z komiksów Marvela czy bajek Disneya.


W kolekcji dla najmłodszych pojawiły się nowe kosmetyki dla dziewczynki i dla chłopca.

W magiczny świat bajek Walta Disneya wprowadza nas kolekcja wody toaletowej i szamponu z odżywką w jednym, zaczerpnięta z bajki "KRAINA LODU". W niesamowitą podróż zabiera nas Elsa i Anna. Każda mała księżniczka zakocha się w delikatnym dziewczęcym zapachu wody toaletowej (100ml). Uzupełnieniem serii jest delikatnie perfumowany szampon 2w1 z odżywką (200ml). Posiada on delikatną formułę bez alergenów, nie wywołującą łez. Obydwa produkty były testowane dermatologicznie.

Woda toaletowa i szampon do włosów Kraina Lodu

Woda toaletowa: 31676
Szampon i odżywka 2w1: 31674

Oriflame Marvel Ultimate Spider-ManW chłopięcy świat pełen wyzwań zabiera nas SPIDERMAN, bohater, którego chyba nikomu
Oriflame Marvel Spiderman dla chłopcówprzedstawiać nie trzeba. Od dziś oprócz dbania o porządek na świecie również z brudem poradzi sobie bez problemu. A do walki przystępuje wraz z mydłem Oriflame Marvel Ultimate o zapachu truskawkowym (w kształcie maski Spidermana) oraz płynem do kąpieli, żelem do mycia ciała w jednym 3w1 (250ml). Płyn do kąpieli inspirowany najpopularniejszą postacią komiksową zamieni codzienne mycie w super przygodę. Specjalna
formuła bąbelkowego płynu jest idealna do mycia ciała i włosów. Najlepiej zaopatrzyć się od razu w 2 opakowania żelu, gdyż Spiderman nie może robić przerw na zakupy jak zacznie walkę z brudem :-) Produkty również testowane dermatologicznie.

Kosmetyki z komiksów Marvela dla najmłodszych

Mydełko: 31138
Płyn do kąpieli i żel do mycia ciała i włosów: 31139