czwartek, 9 lipca 2015

Perfumowany dezodorant dla uroczego i czarującego lub niegrzecznego i seksownego!

Najlepszy męski dezodorantPrzedstawiam hit lata dla mężczyzn! Dwie odsłony nowego perfumowanego dezodorantu dla mężczyzn. Dwie wersje dla dwóch facetów? Nie, każda kobieta chciałaby, żeby to jeden facet był w "dwóch odsłonach" :-)

Takich produktów na próżno Wam szukać gdzie indziej. Perfumowany dezodorant w aerozolu to rzadkość, a na upalne dni to świetna alternatywa dla męskich wód toaletowych. Szczególnie, że takich zapachów nie ma!

Do dyspozycji panowie mają dwie wersje:

GO! Cool & Charming perfumowany dezodorant- GO! Cool & Charming 150ml - dla uroczego i czarującego mężczyzny. 
Zapach specjalnie przygotowany dla nowoczesnego dżentelmena.

  W składzie znajdziemy:
  - soczystego melona kantalupa
  - morskie akordy
  - mech dębu

 Głównym składnikiem jest melon kantalupa. To najczęściej uprawiany melon, występuje w pomarańczowym i zielonym kolorze. Jest chętnie wykorzystywany w przemyśle perfumeryjnym, dzięki swojemu świeżemu i miękkiemu owocowemu zapachowi. Owoc ten przekazuje głównie szczęście, radość i przyjemność.

Perfumowany dezodorant dla mężczyznTwórcą tego zapachu jest Jacques Sarrazin. Inspiracją była tętniąca życiem i energią metropolia po tropikalnym deszczu z uczuciem świeżości i męskiej witalności.

Jego motto to: "Zapach bez natury jest jak muzyka bez rytmu"

I wraz z Go! Cool & Charming zabiera nas w podróż zaczynającą się od świeżych cytryn i bergamotki, które ujarzmia dojrzały melon. Nutę serca tworzy kontrast pomiędzy morską nocą, a zieloną i aromatyczną miętą. Bazą jest zmysłowy mech dębowy i drzewo
cedrowe połączone z zapachem piżma dla niezapomnianych chwil. 
Jacques serwuje nam świeży, soczysty bardzo męski zapach.

GO! Hot & Sexy perfumowany dezodorant- GO! Hot & Sexy 150 ml- dla gorącego i seksownego mężczyzny. 
Zapach, który spokojnego faceta przeistacza w istną bestię!

  W składzie znajdziemy:
  - drewno gwajakowe
  - goździki
  - bób tonka

Tutaj mamy do czynienia z typowym męskim zapachem należącym do rodziny drzewnej i aromatycznej. Mimo, że obydwa dezodoranty wyglądają niczym bliźniaki dwujajowe, to stworzone zostały przez zupełnie innych ludzi.


Perfumowany dezodorant męskiAutorami zapachu GO! Hot & Sexy jest duet perfumiarzy: Thierry Bessard i Amandine Clerc-Marie. Jest to zapach kontrastów: świeży a zmysłowy.

Zapach otwierają świeże pomarańcze i szyprowe, aromatyczne nuty. Sercem tego zapachu jest niesamowita mieszanka lawendy, drewna gwajakowego, goździku i bobu tonka.

Cena tych nowości to 17,90zł za sztukę