czwartek, 14 maja 2015

Jakiej pielęgnacji potrzebuje mężczyzna?

Mężczyzna pomiędzy codzienną walką dobra ze złem,  podejmowaniem decyzji o śmierć i życie - w co się dzisiaj ubrać i niesamowitych wyzwań takich jak - kto pierwszy zje swój obiad, potrzebuje kompleksowej ochrony... skóry.

Takiej pielęgnacji potrzebuje każdy facet:
Krem do twarzy North For Man Oriflame
- Nawilżania - suche powietrze w biurze nie sprzyja dobremu nawilżeniu twarzy, należy temu zapobiegać. Nie powinno się wychodzić z domu bez odpowiedniego nawilżenia twarzy. Picie wody tu nie wystarczy. Tak wiem, facet nie ma na to czasu, aby wklepywać rano krem do twarzy. Ale nie musi. Błyskawicznie wchłaniający się, super rozprowadzający krem do twarzy North For Men z dozownikiem jest najbardziej męskim kremem jaki mógł powstać.

Przeciwzmarszczkowy krem Age Control North For Man 16687

Peeling do twarzy Essentials 23744- Złuszczania - zachęcenie mężczyzny do stosowania maseczki na twarz jest bliskie 0%, ale można złuszczyć naskórek pod prysznicem. Już lepiej? Chyba najlepszą metodą, aby przekonać płeć brzydką do używania peelingów skóry jest pokazanie zdjęć skóry o dużym powiększeniu. Takiej, która nie była złuszczana i po użyciu peelingu. Do facetów głównie przemawiają fakty i dowody.

Essentials peeling do twarzy 23744

Krem pod oczy likwidujący cienie Oriflame- Usunięcie cieni pod oczami - częste mrużenie oczu, długo godziny spędzone przed komputerem, zarwane noce z kolegami przy piwie powodują tylko: kurze łapki, cienie pod oczami i opuchlizny. Czy taki mężczyzna ma podobać się kobietom? Raczej nie. Jest na to rada. Krem lub balsam pod oczy typu Roll-On. Dla wzmocnienia efektu zamiast w łazienkowej szafce, można trzymać go w lodówce.

Krem pod oczy likwidujący cienie BioClinic 23381

Krem do ciała Sun Zone Oriflame- Filtrów - piękne kobiety najczęściej można spotkać tam,
gdzie świeci słońce. Aby dotrzymać im towarzystwa, również mężczyzna musi zaopatrzyć się w odpowiednie filtry. Po 20 min. bez dodatkowej ochrony, skóra robi się czerwona, a to już oznaki oparzeń. O twarz i usta musimy zadbać!

Krem do twarzy i ciała Sun Zone SPF 50 23378

Eclat Home Oriflame- Bezbolesnego golenia - są co najmniej dwie grupy mężczyzn: jedni golą się codziennie, więc Ci doceniają dobrą, nawilżającą piankę do golenia, a drudzy golą się od okazji do
okazji. I ci też muszą dobrze nawilżyć dłuższy zarost, aby sobie z nim poradzić. I mimo, że ich pinka raczej się przeterminuje niż zużyje przed czasem, to muszą mieć w szafce tajną broń na swój przerośnięty zarost. Po goleniu nic nie musi piec i szczypać, z ukojeniem przychodzą balsamy, bez których nie można się obejść.

Nawilżająca pianka do golenia Eclat Homme 30349

- Zapobieganiu starzenia - nie każdy chce mieć twarz
Najlepszy krem wygładzający zmarszczki
z dużą ilością bruzd niczym Clint Eastwood i dobrze jest bronić się przed powstawaniem zmarszczek jak tylko możemy. A to obecnie wcale nie jest bardzo trudne, pod wyjątkiem, że wcześnie się zaczyna i regularnie się dba o swoją cerę. Dla mężczyzn w wieku 25+ można używać produktów działających zapobiegawczo, ale jak się jest w dojrzałym wieku to konieczne jest używanie produktów zawierających: retinol, przeciwutleniacze lub kolagen.

Krem wypełniający zmarszczki Ecollagen na dzień 26685


A Ty jak dbasz o swojego mężczyznę? :-)