sobota, 28 marca 2015

1 maskara, która "otwiera" oko!

tusz do rzęs Eyes wide openDuże, piękne oczy są wizytówką każdej kobiety. Na bilbordach, wybiegach mody makijaż powiększający optycznie oczy jest od dawna wykorzystywany. Niestety oczy nie zawsze są tak duże jakbyśmy tego chciały.

I tu na przeciw wychodzą szwedzcy specjaliści z absolutnym hitem obecnego katalogu. Pierwszą na świecie maskarą "otwierającą" oko o klinicznie udowodnionym działaniu (badania kliniczne - to badania naukowe, których celem jest określenie skuteczności i bezpieczeństwa stosowanego produktu. Są to najdroższe badania, ale najbardziej wartościowe). 

The One Eyes Wide Open

Unikalna szczoteczka powodująca otwarcie okaMaskara otwierająca oko the OneNowy tusz do rzęs The ONE Eyes Wide Open wizualnie
"otwiera" oko o 30%, a to dzięki efektowi podkręceniu rzęs o 58 stopni.

Specjalnie zaprojektowana szczoteczka unosi i podkręca rzęsy, a specjalna formuła tuszu świetnie utrwala skręt. Jej wygląd jest niespotykany i niepowtarzalny, ale nie bójcie się jej wypróbować :-) Bardzo łatwo wydłużyć sobie krótkie rzęsy, gdzie nie zawsze może dotrzeć normalna szczoteczka. 

Nie bez przyczyny jest dwukolorowa. Różowa, stożkowa część unosi i podkręca rzęsy w dolnej części i kącikach, a czarna szersza część fantastycznie podkręca dłuższe rzęsy. Dzięki niej osiągniesz efekt powiększonych oczu lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!

Jak zrobić makijaż? Nic prostszego!!


Już teraz możesz zachwycać swoimi przepięknymi rzęsami i swym wzrokiem zniewalać mężczyzn !