środa, 11 lutego 2015

My Naked Truth - delikatny, kobiecy zapach

Witajcie Kochani,
dzisiaj chcę podzielić się z Wami nowym zapachem w świecie Oriflame, który noszę na sobie już od kilku dni, mimo że w sprzedaży jest dopiero od wczoraj :-)

Jeśli miałabym powiedzieć z czym mi się kojarzy to bez zastanowienia z Dniem Kobiet. Wprawdzie przed nami Walentynki, ale nie mogę nie myśleć o tym zapachu, skoro ciągle czuję go wokół siebie.

Zapach Naked Truth by Oriflame

Nowy zapach Naked TruthInspiracją do powstania tego zapachu, była niezwykła przemiana kwiatu bawełny. Dwa miesiące po zasadzeniu roślinki, na jej gałązkach pojawiają się pąki. Płatki kwiatów zmieniają swój kolor z kremowo białych na żółte, a ostatecznie stają się pudrowo różowe. Dokładnie takie jak kolor butelki nowego zapachu. Włókna bawełny dojrzewając w ciepłym klimacie przeistaczają się w puszyste bawełniane kule.
Twórcy perfumy zauroczeni tym zjawiskiem stworzyli zapach o niespotykanym akcencie kwiatowym. Zachwycający czystością i prostotą woni. Jest on prosty, ale doskonała kompozycja otula ciało jak druga skóra. Potrafi sprawić, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo, zmysłowo i pięknie.

Kobieca butelka zapachuEfekt piętnuje flakonik, w którym zapach został zamknięty. Proste linie, ale zaokrąglone i wygładzone przypominają kobiece kształty. Ale to co najważniejsze w buteleczce zostało otoczone transparentnym szkłem, aby również cieszyło oko. Swoim kształtem przypomina kokon, a to symbol siły i perspektyw.

Trzy główne nuty zapachowe zapachu Naked Truth to:
- kwiat jabłoni
- japoński osmanthus
- kwiat bawełny

Nuta głowy:
to połączenie świeżego kwiatu jabłoni z soczystą kalabryjską bergamotką i słodkim liczi

Nuta serca:
to aromat dojrzałej moreli, której towarzyszy ledwo wyczuwalny kwiat osmanthusa oraz ostry akord dzikiej róży

Nuta bazy:
Idealna perfuma na dzień kobietnutę tą otwiera ciepła woń drzewa cedrowego płynnie przechodząca w korzenną nutę drzewa sandałowego by ukoić nasze zmysły zapachem kwiatu bawełny

Na koniec nie muszę dodawać, że od tak lekkiego, delikatnego, podkreślającego urok kobiety zapachu, piękniejsze może być tylko, jeśli podaruje jej go mężczyzna i to nie tylko w Dniu Kobiet. Chyba każda z nas lubi być doceniana każdego dnia :-)