niedziela, 1 lutego 2015

Historia Joli, która schudła 26 kg nie katując się na siłowni i nie zmieniając swoich przyzwyczajeń żywnościowych

Witajcie!

Dzisiaj opowiem Wam o Joli z Gorlic, która podzieliła się z nami swoją historią walki z niezadowalającą wagą i osiągnięciu wymarzonego rezultatu całkiem naturalnie, bez dużej ilości ćwiczeń (na co nie miała czasu) i wyrzeczeń.

Oto Jola 3 lata temu i obecnie:
Osoba, która schudła 26kg dzięki koktajlom Wellness by Oriflame
Jola próbowała różnych diet, próbowała też jazdy na rowerze, ale bez efektów jakich oczekiwała.
Z końcem roku 2010, usłyszała o koktajlach Wellness by Oriflame. Ponieważ zbliżał się nowy rok, czas postanowień, wraz z koleżanką postanowiły spróbować tego środka, aby osiągnąć swój cel. Wspólnie stwierdziły, że nic nie tracą, a mogą tylko zyskać, gdyż polecano je im nie tylko na właściwości odchudzające, ale także ze względu na dobroczynne skutki zdrowotne po ich piciu.
Koktajle Wellness od Oriflame pomagające schudnąćTak zaczęła się przygoda z koktajlami.
Jola zważyła się przed nowym rokiem, zanim zaczęła stosować nowy sposób, który miał zmienić jej życie. Po miesiącu nie miała odwagi, żeby stanąć na wadze. Zrobiła to dopiero po dwóch. Efekt zaskoczył ją niesamowicie. Waga spadła o 5kg! Dało jej to motywację do rocznego cyklu stosowania koktajli. Tak naprawdę to 8 miesięcy. Gdyż zmniejszenie wagi ciała o 15kg, przez ten okres, spowodowało, że Jola zrobiła sobie miesięczną przerwę w ich stosowaniu. Bała się, że jak na jej wiek jest to za szybko, mimo że 2kg w miesiącu mniej jest optymalnym spadkiem wagi.
Po 3 latach stosowania koktajlów Wellness, Jola waży 26 kg mniej! Tylko pierwszy rok był takim systematycznym piciem ich. Efekt był już po nim osiągnięty. A w kolejnych latach stosowała go co jakiś czas. Jak nam powiedziała, najczęściej po świętach, kiedy kilka dodatkowych kg przybywało :-)Koktajle można kupować pojedynczo, wybierając smak: truskawkowy, waniliowy bądź czekoladowy. Ale zakładając subskrypcję na 4 opakowania z rzędu jest zdecydowanie taniej. Pomimo że, w każdej chwili można ją anulować, Jola stwierdziła że będzie to dobra motywacja, aby po wypiciu 4 opakować sprawdzić rezultaty. Na taką ilość była gotowa. Jednak efekty przyszły dużo szybciej.
Jak schudnąć bez diety i ćwiczeń

To co było najlepsze to właśnie chudnięcie, gdyż odbywało się bez wyrzeczeń. Koktajl to nic innego jak proszek, który zalewając wodą lub mlekiem wypijamy. Jola robiła to mniej więcej 2 h przed obiadem, raz dziennie. Nie ważne gdzie była. Wystarczyło, że w torebce miała w małym pojemniku odmierzoną porcję koktajlu, którego zalewała wodą mineralną i wypijała. Ze względu na tryb pracy nie miała czasu na sport, oraz nie zastanawiała się nawet ile kalorii i o której zjada.
Po ok. miesiącu zobaczyła, że to co przygotowuje sobie na obiad nie jest w stanie zjeść do końca. Tak jakby nie potrzebowała już takiej ilości.
Zauważyła również, że po pewnym czasie nie miała już tak dużej ochoty na słodycze. Wcześniej zdarzało jej się je podjadać. Owszem od czasu do czasu nie odmawiała ich sobie, ale nie miała takiego uczucia, że musi je zjeść. Przyszło to naturalnie.
Po pierwszych efektach chciała jeszcze prędzej zmniejszyć swoją wagę i zaczęła uważać na swoją kolację. Tzn. zjadała albo własnoręcznie przygotowaną sałatkę, albo to co uwielbiała, czyli sok pomidorowy, który wypijała zamiast sałatki. Najlepsze to, że przyszło to samo, gdyż czuła, że w ogóle nie czuła się głodna wieczorem, ale wiedząc że musi coś jeść, spożywała sałatki lub piła sok.

Zdrowa przekąska na co dzieńDzięki jej efektom, więcej koleżanek z jej otoczenia zaczęło pić koktajle. I to nie tylko te, które
chciały zrzucić parę kilo. Widząc ile energii na co dzień miała i ma, czytając co w składzie koktajli się znajduje, również zaczęły je pić. Nie ma zdrowszej przekąski między posiłkami.
Dużo osób pyta, czy dobrze się teraz czuję z moją wagą? Odpowiada, że rewelacyjnie! Dzięki jej zmniejszeniu, wyleczyła się z bólów kręgosłupa, które jej bardzo dokuczały. Nie ma również problemów z zwisającą skórą, która jest dokuczliwa dla osób, które szybko straciły wagę. Widać, że w jej przypadku stało się to w idealnym czasie.

Czy to jakaś magia? Moc z kosmosu? :-) Wcale nie, w drugiej części mojej wypowiedzi chcę Wam pokazać co ukrywa się w tych produktach i dlaczego pomagają.

Koktajle Nautral Balance by Oriflame

Koktajle Natural Balance zostały opracowane przez profesora Stiga Steena (światowy autorytet w dziedzinie chorób serca i płuc) i jego zespół w trakcie badań prowadzonych przez 8 lat.
Trzy smaki koktajlów Wellness by Orfialme

Co przemawia za spożywaniem koktajli?

WSPOMAGANIE ODCHUDZANIA: 
- jest to produkt o niskim indeksie glikemicznym, który reguluje stężenie insuliny we krwi, co wspomaga utratę kilogramów
- zrównoważone stężenie cukru we krwi uspokaja apetyt i zmniejsza chęć podjadania słodkich przekąsek
- dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, przy minimalnej wartości kalorycznej napoju

DOBRE SAMOPOCZUCIE:
- picie koktajlu między posiłkami pozwala cieszyć się pełną energią i koncentracją przez cały dzień
- jest to porcja dodatkowej energii, dzięki której będziesz miał chęć na ćwiczenia i aktywność fizyczną
- odczujesz mniejszą ochotę na podjadanie (szczególnie słodyczy)

Czekoladowe koktajle, które pomogą schudnąćWartość odżywcza - porcja (18g)
Energia 65 kcal/280kJ - odpowiednik wartości kalorycznej jednego jabłka
- Białko 7,5g
- Węglowodany 6g
- Tłuszcze 1,5g

Wyjątkowość koktajli Natural Balance:
1. Opracowany przez szwedzkich naukowców światowej sławy
2. Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone testami klinicznymi (badanie udowodniły utratę przeciętnie 13.6 kg w ciągu dwóch lat)
3. Wytwarzane w fabryce z certyfikatem HACCP
4. Wyłącznie naturalne składniki odżywcze
5. Optymalna proporcja kwasów omega 3 i omega 6
6. Naturalnie bogate w błonnik, charakteryzujący się niskim indeksem glikemicznym
Poziom cukru po spożyciu słodyczy
7. Zawierają trzy źródła białka (zielony groszek, serwatkę i jaja)

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, zachęcam do przeczytania: link 

Nie tylko Jola zrealizowały swoje marzenie i schudła, są również inne osoby, które dzięki koktajlom również sobie poradziły z tym celem. Tutaj możesz o nich poczytać