niedziela, 11 stycznia 2015

Niesamowity błyszczyk do ust Veryme pink me perfect

Cześć Dziewczyny!

Błyszczyk Orfilame VerymeDzisiaj chcę się z Wami podzielić opiniami moich Klientek i moimi spostrzeżeniami na temat świetnego błyszczyku do ust Veryme pink me perfect.

Jest to jeden z magicznych produktów, którego koloru ust po jego nałożeniu nie możesz być pewna :-), dlaczego tak jest? Teoretycznie w tubce błyszczyk jest transparentny. Ale po nałożeniu go na usta zmienia kolor w zależności od Twojego ph skóry i nadając im indywidualny odcień różu!

Podstawowe zadanie tego błyszczyku jest spełnione w 100%, usta pięknie błyszczą :-D
Do tego jest niesamowicie trwały i ma bardzo przyjemny zapach. 10 ml opakowanie powoduje, że możesz go mieć zawsze przy sobie.
Błyszczyk z pięknym różem Oriflame


A co z ceną? Mimo że w obecnym katalogu nie jest dostępny, to można go dostać w nieco wyższej cenie w ofercie poza katalogowej zamówisz go tutaj >>>  w cenie 17,90 zł.

Kolor błyszczyku zaraz po nałożeniu i na moich ustach po zmianie koloru:
Piękne usta dzięki very me pink me perfect

Co na to moje Klientki?

Błyszczyk zmieniający kolor pod wpływem ph skóryPrzyznam, że na początku nie był to u mnie produkt cieszący się dużym zainteresowaniem. Niepewność osób do tego, czy kolor będzie bardzo intensywny wywoływał ostrożność przy zamówieniach. Ale jak tylko dałam spróbować i pokazywałam na sobie jak pięknie mogą usta wyglądać. Nawet kobiety, które nie lubiły mocnych kolorów, lub zarzekały się, że malują usta tylko 2 razy do roku kupiły sobie na zapas błyszczyki Veryme pink perfekt.


Są też takie opinie: "Najlepszy błyszczyk na świecie"


Trzeba uważać jak malować ustaZ ciekawostek mogę napisać, że na samym początku może być trochę śmiechu. Nie można sobie pozwolić na niedbałe nałożenie go. Błyszczyk zmienia się z bezbarwnego w intensywny kolor i efekt finalny może wyglądać tak:

Dziewczyny nie bójcie się ubarwiać tę nie przyjemną aurę zimowo-wiosenną panującą za oknami naszych domów czy mieszkań. Dodajcie sobie trochę koloru!