poniedziałek, 3 listopada 2014

Nowy zapach POSSESS - zdobądź jego serce i duszę

POSSESS - LEGENDARNY ZAPACH ZAINSPIROWANY HISTORIĄ KLEOPATRY

            Kleopatra była jedną z najbardziej intrygujących kobiet w historii. Królowa Egiptu potrafiła owinąć sobie w okół palca każdego mężczyznę. Za tą legendarną postacią stoi pewien sekret. Jako pierwsza poznała ona moc mitycznego zapachu, który pomógł jej uwieść Marka Antoniusza ratując tym samym swój kraj przed najazdem wojsk rzymskich.

           Kleopatra otaczała się zapachem kwiatów ylang ylang  - egzotycznej rośliny uznawanej za afrodyzjak od niepamiętnych czasów. Possess (z ang. opanować, posiadać) - to najbardziej luksusowy zapach z oferty Oriflame. Zapach, który ma prawdziwie uwodzicielską moc! Drogocenne kwiaty pochodzą z wysp Komorów i to z nich pozyskuje się najwyższej jakości olejek. Kwiaty są zbierane ręcznie i z najwyższą ostrożnością.
 Possess zapach Kleopatry
       
           Specjalnie wyselekcjonowane składniki kompozycji Possess sprawiają, że zapach utrzymuje się niezwykle długo. W testach na trwałość zapachu po 4 h wypadła 15% lepiej
niż najlepsze na rynku perfumy Paco Rabanne.

          Woda perfumowana Possess została zamknięta w przepięknym flakonie ozdobionym wysokiej klasy elementami biżuterii zaczerpniętymi z ostatnich pokazów mody, a jednocześnie nawiązującymi do starożytności. Złote łańcuszki, które oplatują buteleczkę symbolizują szczególną moc zawładnięcia czyimś sercem i umysłem.

Kusząca Kleopatra

ylang ylang główny składnik possess        Fascynujące jest to, że niezależne badania naukowe potwierdziły właściwości kwiatów ylang ylang. Są one od wieków uznawane za silny afrodyzjak ze względu na zawarte w nim związki chemiczne, które mają podobne właściwości jak feromony. Nic więc dziwnego, że jego esencja potrafi rozbudzić zmysły i przyciągnąć uwagę przedstawicieli płci przeciwnej.


       Pomimo iż kwiat ten występuje głównie na Filipinach, gdzie się go uprawia, to do perfumy Possess to jest on pozyskiwany z wysp Komorów na Oceanie Indyjskim. Z tego miejsca jest on bardziej drogocenny i wyjątkowy. Ta sama odmiana kwiatów została użyta w perfumach Chanel 5.

Dora Baghriche-Amaud i Daphne Bugey      Twórczyniami zapachu są dwie światowej sławy kreatorki perfum z Francji: Dora Baghriche-Amaud i Daphne Bugey. Stworzyły one znane zapachy dla światowych marek takich jak Hugo Boss czy Kenzo. Kreatorki podjęły decyzję, że będzie to zapach szyprowy. Do rodziny tych zapachów należą jedne z najcenniejszych perfum jak: Coco Mademoiselle, Miss Dior, Gucci Guilty...


Prawie 80 składników i ponad 300 prób było potrzebnych, aby uzyskać finalny zapach, aby połączyć dziką zmysłowość i nieodpartą elegancję tego zapachu.

Woda Toaletowa PossessNuty zapachowe:
nuta głowy - ananas, frezja, grejpfrut
nuta serca - ylang ylang, kwiat pomarańczy, malina
nuta bazy - paczula, drzewo sandałowe, madagaskarska wanilia

Kobieta Possess jest silna, uwodzicielska, wyrafinowana, przyciąga spojrzenia innych, wzbudza podziw i pożądanie....

Czy Ty też jesteś kobietą Possess?

Kleopatra we współczesnym wydaniu: