poniedziałek, 27 października 2014

Nowa seria kosmetyków dla Kobiet 25-35 lat - TRUE PERFECTION by Oriflame

Coraz większe tempo życia powoduje, że nasza skóra wygląda na zmęczoną i pozbawioną blasku. Stres, brak snu, nie zbilansowana dieta są czynnikami, które mają ogromy wpływ na nasze zdrowie i kondycję naszej cery.

Czynniki te powodują gromadzenie się zanieczyszczeń już na poziomie komórkowym, stąd brak blasku, nierówna struktura czy niejednolity koloryt.

True Perfection by Oriflame


W laboratorium Oriflame naukowcy znaleźli odpowiedź na ten problem. Ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego jest tutaj kluczem do zdrowia i piękna. Neutralizuje on zanieczyszczenia, dzięki czemu skóra zyskuje jedwabistą gładkość, rozświetla ją i wyrównuje koloryt. Odkrycie to zostało zgłoszone do opatentowania.

skóra zanieczyszczona
Nagromadzenie się zanieczyszczeń w komórkach skóry i wokół nich sprawia, że skóra wygląda na zmęczoną i pozbawioną blasku.

usunięcie zanieczyszczeń ze skóryEkstrakt z perskiego drzewa jedwabnego neutralizuje szkodliwe cząsteczki na poziomie komórkowym: wyraźnie potęguje blask cery, wyrównuje koloryt i nadaje jedwabistą gładkość.


Seria kosmetyków TRUE PERFECTION przeznaczona jest dla młodych, aktywnych kobiet, które pragną mieć piękną i zdrową skórę.

Badania wykazały, że już 3 z 4 kobiet już po 2 tygodniach stosowania uznały, że ich skóra staje się bliższa doskonałości.

                                           Z czego składa się ta seria kosmetyków?

upiększający krem nawilżający                                                   regenerujący krem na noc
  regenerujący krem na noc true perfection
  Krem nawilżający true perfection

                                                                         

  rozświetlający żel pod oczy                                                           serum rozświetlające
  rozświetlający żel pod oczy true perfection
  serum rozświetlające true perfection
  Jak prawidłowo zadbać o swoją skórę?

  seria kosmetyków true perfectionKrok 1 – oczyszczenie (zaczynamy od oczyszczenia i tonizacji twarzy. Usuwamy makijaż i wszelkie zanieczyszczenia)

  Krok 2 – pielęgnacja skóry wokół oczu (w okolicach oczu, tam gdzie skóra jest najcieńsza wklepujemy rozświetlający żel pod oczy. Nawilża on i niweluje ciemne obwódki i opuchnięcia, a także wygładza pierwsze zmarszczki mimiczne)

  Krok 3 – upiększanie (następnie dodajemy skórze blasku stosując serum rozświetlające)

  Krok 4 – nawilżenie (stosujemy upiększający krem nawilżający na dzień, a przed pójściem spać używamy regenerującego kremu na noc, który stymuluje odnowę komórkową)