poniedziałek, 23 czerwca 2014

Cellulit - nasz wróg numer jeden

Dlaczego to Kobiety zostały tak pokrzywdzone, że muszą walczyć z lipodystrofią, czyli cellulitem, a mężczyźni są od "niego" uwolnieni? Niestety tak już jest i musimy to zaakceptować. Ale nie to, że nic nie da się z nim zrobić!

Serum Bio Clinic zapobiegające cellulitowi


Cellulit to nic innego, jak nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej czego niestety efekty są widoczne w postaci nierównej, pofałdowanej skóry najczęściej ud, bioder i pośladków. Ogromna liczba Kobiet na całym świecie ma z tego powodu niższą samoocenę swojego wyglądu, co ma przełożenie na ich samopoczucie. Niestety jak mogłoby się wydawać, nie jest to dolegliwość tylko osób otyłych, ale i szczupłych, młodych i dojrzałych Kobiet. Nie jest to koniec świata! Temperatury za oknami coraz większe, więc nic nie powinno powstrzymywać nas od noszenia krótkich spodenek czy mini - za czym wręcz przepadają mężczyźni :-) Powinnyśmy zacząć od...
zadbania o swoje zdrowie. To powinien być nasz pierwszy krok. A nie tak jak zazwyczaj to wygląda, że sięgamy po najdroższe zabiegi kosmetyczne, silnie wierząc we wszystko co zdołałyśmy wyczytać w internecie. M.in. to, że jeden zabieg pozwoli nam uwolnić się od tej "pomarańczowej skórki". Niestety tak łatwo nie ma. Zadbajmy o swoje zdrowie, a nie tylko poradzimy sobie z cellulitem, ale nabierzemy innego patrzenia na świat. Zatem:

1 krok - dieta, powinna być zdrowa, odpowiednio zbilansowana,
2 krok - ruch, najlepsze efekty dają ogólnorozwojowe ćwiczenia aerobowe. Jeśli, któraś z nas boryka się z cellulitem na określonych partiach ciała, to dobrze wykonywać ćwiczenia kierunkowe. Tutaj musimy być zdyscyplinowane, gdyż systematyczność to klucz do sukcesu
3 krok - pielęgnacja, nie możemy zapominać, że nasze ciało wymaga "wspomagania" i odpowiedniej opieki.

Piękne ciało bez cellulituTutaj również Oriflame chce wspomagać nas kobiety w dążeniu do tego celu z serią kosmetyków  BIO CLINIC, w której znalazło się m.in. serum antycellulitowe. Jest ono wyposażone w stalowy masażer, który podnosząc ciśnienie krwi, maksymalizuje efekty rozpadu komórek tłuszczowych. Serum zostało opracowane na bazie kofeiny, alg morskich, sprężonego kwasu linolowego, retinolu i ekstraktu Gluacine. Takie opinie konsultantek można znaleźć na stronie Oriflame:

Stosuję już drugie opakowanie i jestem bardzo  zadowolona! Skóra jest znacznie wygładzona 
i cellulitu brak!! Nie był on bardzo duży, ale był.
                                              Joanna Turaj

Zauważyłam efekty już po 3 dniach! Oczywiście do tego ćwiczę jak i zdrowo się odżywiam.
                                                                                                 Roksana Huchel

Więc dziewczyny, nie marudzić, nie rozpaczać tylko brać się od dziś za siebie! Wieczorne spacery, rowerowe przejażdżki, do tego sałata i rzodkiewka zamiast porcji frytek na kolację, a idealna sylwetka przyjdzie szybciej niż myślicie. Ale podstawa to robić to dla siebie i z uśmiechem na ustach, a nie za karę :-)